Wellness Air | CO, CO2 a radon skenery

Potřebujete poradit? Volejte 567 225 419, po - pá 8:00 - 16:00

0Jak po ránu odstranit bolest hlavy a osvěžit mysl? Jak zajistit zdravý vzduch pro sebe a své děti?


Všichni to známe, ráno se probudíme utahaní a neodpočatí. Hlava nás bolí tak, jako kdybychom vůbec nespali.


Vinu dáváme polštářům, pozdnímu uložení ke spánku, špatnému jídlu a životosprávě, alkoholu. Ano jistě, ale je to to pravé? Pokud dýcháme zkažený vzduch, mohou se bolesti hlavy dostavit už po několika minutách. Děti mohou být neklidné, náš spánek mělký. Přitom řešení je snadné a přinese rychlou úlevu.0

Co zjistíte na této stránce?

  • Jak během několika minut odstranit bolesti hlavy, malátnost a zajistit sobě a svým dětem zdravý vzduch
  • Jak zjistit skutečný stav věcí
  • Jaká jsou rizika dlouhodobého pobytu v místnosti se špatným vzduchem
  • Co je CO2 skener a jak si ho poříditCo říkají odborníci?

Stavebnictvi3000.cz:

 Vydechovaný vzduch obsahuje přibližně 4 objemová procenta oxidu uhličitého CO2 (40 000 ppmv), zatímco venkovní vzduch jen 0,04 procenta (400 ppmv). I když je člověk v klidu doma, vydýchá za 24 hodin přes kilogram CO2. Delší pobyt v nevětrané místnosti může vést ke chronickým zdravotním potížím zvaným syndrom nemocných budov, řidčeji až k udušení. 

Naši mediální partneři:

0Co a proč je tu Wellness Air?


Pokud dýcháme nezdravý vzduch, může to mít dlouhodobé zdravotní následky. Bolest hlavy, nevyspání a podrážděnost je jen začátek. Jak ale zjistit, kdy je vzduch ještě zdravý, a kdy už ne?
Pokud si pořídíte CO2 skener od Wellness Air, budete mít už od první minuty přesný přehled o kvalitě svého vzduchu. Jednoduchý a přehledný displej vám ukáže také teplotu a vlhkost a alarm vás včas upozorní na nebezpečnou koncentraci oxidu uhličitého ve vašem okolí.
Jestliže si vyberete přístroj od nás, získáte navíc i spoustu užitečných informací, jak zdravě bydlet. Vzduch totiž obsahuje nejen oxid uhličitý, ale i mnohem nebezpečnější látky a někdy dokonce jedy. Změňte během několika minut svůj život a zajistěte zdravý vzduch také pro své děti. Už žádné ranní bolesti hlavy, malátnost a únava...

Jaká jsou rizika pobytu v místnosti v závislosti na koncentraci CO2?koncentrace CO2 naměřená skenerem


kvalita vzduchu


příznaky

400 – 700 ppm výborná -
700 – 1 000 ppm dobrá -
1000 – 1 400 ppm zhoršená - větrání doporučeno únava a snižování koncentrace
nad 1 400 ppm velmi špatná - okamžité větrání nutné otupělost, bolesti hlavy
1500 ppm nevyhovující maximální přípustný limit koncentrace CO2 v pobytové místnosti dle vyhlášky č. 20/2012 Sb.0

Objednejte za akční ceny CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
nebo CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,- hned teď!


OBJEDNÁVKA ZDE


Jaké mají zkušenosti ostatní?

Renata Blažková

 Byla jsem opravdu překvapená, jak málo stačí k tomu, aby si syn prakticky sám vydýchal vzduch ve svém pokoji. Myslela jsem si, že se to prostě nemůže stát. Také jsem si říkala, že vzduch není zase tak špatný. On ale neposedí, pořád běhá, skáče, no takové to živé dítě. Někdy je celý uřícený, takže souvisle větrat nepadá vůbec v úvahu a to ani v květnu a to už bývá i hezky. Mám prostě strach, aby nenastydl. V tom pohybu jsem také viděla hlavní příčinu bolestí hlavy. Jako první vás napadne, že málo pije a tak jsem to hlídala. Vůbec jsem si neuvědomila, jak zkažený může vzduch být. Nejhorší je, že to prostě nepoznáte, zdá se vám to dobré. Jakmile přístroj začal měřit, tak mi to došlo. Ukázal přes 2000 jednotek ppm. Když to vidíte, nemůžete tomu ani uvěřit, a to se vám dýchá normálně. Museli jsme vymyslet větrání a měříme nejen pokojíček, ale také naší ložnici a obývací pokoj, protože máme krbová kamna. Ano změnilo nám to život, ale rozhodně k lepšímu. Hlavička už nebolí a i náš spánek se o hodně zlepšil. Doporučuji všem a těším se na avizovaný větrák CO2. Bude to jednodušší, ochrání nás to i před prachem z ulice a ušetříme za topení. 

Mirka

 Přístroj jsem pořídila, protože jsme ho dostali do práce a měla jsem možnost ho vyzkoušet. Půjčila jsem si ho a zjistila, že při vaření mi plynový sporák vyprodukuje tolik oxidu uhličitého, že jsem musela dvakrát vyvětrat. To jsem si vůbec neuvědomila a hodně mě to překvapilo. S manželem jsme se dohodli a koupili si svůj vlastní. Každý den měříme kvalitu vzduchu a zjistili jsme, že jsme léta žili ve špatném prostředí. A to žijeme na Vysočině! V naší oblasti je navíc hodně radonu a tak máme jistotu, že ho z domu dostaneme pryč. Děkuji velice a držím palce do dalšího období. 


0Získejte bonus - cestovní manikúru zcela zdarma!


Získejte šestidílnou cestovní manikúru v uzavíratelném pouzdře.

Exkluzivně pro zákazníky Wellness Air! 149,- Kč
Co nabízí CO2 skenery Wellness Air?

1.  Okamžitě začínáte problém monitorovat
Získáte přesný přehled o kvalitě vzduchu v kanceláři. Zařízení vám ukáže aktuální úroveň oxidu uhličitého (CO2) ve vašem okolí. Není snadné udržovat čerstvý vzduch v místnosti, pokud neznáte jeho aktuální kvalitu.

2.  Neustálá ochrana
Před opakující se situací s vydýchaným vzduchem vás ochrání zabudovaný alarm, u některých modelů je doplněn ještě symboly nebo barevným ozářením displeje. Už se vám tedy nestane, že v místnosti stoupne koncentrace CO2 nad bezpečnou úroveň a vy to nepoznáte!

3.  Možnost stažení dat z přístroje a sledování průběhu hodnot v čase
Můžete sledovat, zda se větrací režim dodržuje tím, že snadno zkontrolujete data z přístroje. Jsou lidé, kteří nereagují ani na alarm a světelné výzvy. Průběh koncentrace CO2 hodnocený v delším časovém sledu ukáže, kdo větrá a kdo naopak ne.0

Objednejte za akční ceny CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
nebo CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,- hned teď!


OBJEDNÁVKA ZDE


Nejčastější dotazy v souvislosti s použitím CO2 skeneru v domácnostech

 Je nutné mít CO2 skener, pokud bydlím na vesnici?

 I když bydlíte na vesnici a i když se říká, že je na vesnicích lepší vzduch než ve městě, tak určitě byste CO2 skener ocenili. Vydýchaný vzduch je všude okolo vás, v místnostech, kde bydlíte, a ne vždy se dá kvalitně větrat.

 Proč nestačí prostě pouze otevřít okno a vyvětrat?

 Otevřením okna samozřejmě vyvětráte, ale ne natolik kvalitně, než se vám úplně doma vymění vydýchaný vzduch na čistý. Při větrání je také rozhodující teplota vzduchu venku, která ovlivňuje jeho proudění v obou směrech.

 Může způsobit příliš mnoho CO2 bolesti hlavy a špatný spánek?

 Ano, určitě může. Je to jeden z hlavních důvodů, kdy se nám objeví tyto problémy a o kterém se neví.

 Můj syn se špatně soustředí při psaní úkolů, může být příčinou špatný vzduch?

 Špatný vzduch má vliv na celkovou koncentraci lidského těla, můžeme se cítit unavení, ospalí, zcela bez energie. Čerstvý a hlavně čistý vzduch rychle odstraní tyto příznaky.

 Jak mi CO2 skener identifikuje, že mám v místnosti špatný vzduch?

 Například CO2 skener 700 má tři úrovně podsvícení displeje. Zelená – vzduch je čerstvý, koncentrace v normě. Žlutá – vzduch je kontaminovaný, nutno vyvětrat. Červená – vzduch obsahuje vysoké množství CO2, ihned intenzivně vyvětrejte.

 Proč nestačí pouze otevřít ventilací polohu okna?

 Otázka je, na co ventilace vůbec stačí. Do místnosti s objemem vzduchu 60m3 bychom měli každou hodinu přivést z venku přes 100 m3 čerstvého vzduch, aby obsah CO2 byl nižší než 700 ppm.

 Jak často mám větrat?

 Univerzální návod na větrání neexistuje. Každý dům a byt je jiný. Ideální je větrat podle toho, co nám říká CO2 skener. Tak můžete větrat jen po dobu nutnou pro výměnu vzduchu a zároveň ušetříte maximum za vytápění.

 Co způsobuje přítomnosti CO2 v místnosti?

 Kysličník uhličitý (CO2) je nebezpečný právě v tom, že se nijak výrazně neprojevuje. Nepoškozuje zařízení domu, nezapáchá, není vidět. Jeho vysoká koncentrace je však nebezpečná pro člověka i zvířata uvnitř domu.0

Objednejte za akční ceny CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
nebo CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,- hned teď!


OBJEDNÁVKA ZDE


dr. Tomáš Skalický, autor publikace Neviditelná nebezpečí v domácnostech

 S přístrojem jsem měl možnost se detailně seznámit. Několik jsem dokonce pomáhal vybírat a také jsem pomáhal s technickými detaily měření. Podle mého názoru by takový přístroj neměl chybět v žádné domácnosti. Lidé si ani neuvědomí, kolik nebezpečných látek denně dostávají do těla prostřednictvím dýchání. Mnoho let „spokojeně“ žijí v prostředí s vysoce kontaminovaným vzduchem a ničí si zdraví. Vzduch může obsahovat nejen oxid uhličitý, ale také radon, výpary z lepidel a rozpouštědel obsažených v nábytku, plísně a aerosoly.
Já doporučuji nezůstat jen u přístroje na měření oxidu uhličitého. Domů jsem pořídil také CO skener na měření smrtelně jedovatého oxidu uhelnatého. Ten z hlediska nebezpečnosti představuje ještě větší riziko.
Přístroje jsou bez výjimky opatřené displejem. Toto vidím jako největší výhodu. Můžu totiž sledovat také průběh měřených hodnot a tak nebezpečí odhalím mnohem dříve než například s pouhým hlásičem bez displeje. Sám jsem pořídil CO2 skener s paměťovou kartou a mohu tedy stahovat data do počítače a pak porovnávat jak se mění koncentrace v závislosti na ročním období a potřebě větrat  

0Získejte bonus - poštovné a balné zdarma, akce do 22.7.2019


Je to tak, jako další bonus pro nakupující přinášíme poštovné a balné zdarma! V době, kdy musíte leckde platit dokonce za osobní odběr na pobočce, jdeme proti proudu. Navíc používáme spolehlivé kurýry (PPL), kteří se s Vámi předem dohodnou na termínu dodání.

Poštovné zdarma a komfortní dodání po celé ČR k tomu.
Dalších 129,- Kč gratis od Wellness Air.
Aktuální nabídka a porovnání parametrů CO2 skenerů Wellness Air

0
 
Skener doporučený pro domácnosti,
školní třídy a kanceláře

Se světelnou signalizací a jednoduchým ovládáním,
vhodný pro seniory
 
Rozsah CO2 měření
0 – 5.000 ppm
0 – 5.000 ppm
Přesnost měření CO2
+/- 75 ppm
+/- 60 ppm
Zvukový alarm
ano
ano
Světelný alarm
ano
ano
Podsvícení displeje
ne
ano
Relativní vlhkost
ano
ano
Teplota
ano
ano
Datum a čas
ne
ano
Akční cena
4.884,-
Vaše akční cena 3.875,-
Cena vč. DPH.
5.854.-
Vaše akční cena 4.683,-
Cena vč. DPH.

Lucie Kadeřábková, Praha Hostivař

 Vážení a milí,
Děkuji velice za váš přístroj. Už 15 let bydlím společně s manželem a dvěma syny v Praze a zhruba stejnou dobu probíhá moje „soukromá válka“ o větrání. Jsem z vesnice a tak zvyklá na to mít otevřené okno a čerstvý vzduch a to i v zimě. Manžel byl opačného názoru a tak skoro nevětráme a šetříme energii. To je správné, ale měla jsem obavy o kvalitu vzduchu a také jsem cítila, že to co doma dýcháme, není prostě ono. Ten můj se ale nedal nijak přesvědčit. Nepomohly ani návody od firmy co nám měnila okna. Sice jsme větrali, ale stále málo. Už jsem ztrácela naději, když jsem narazila v časopise na váš CO2 skener. Článek mi konečně otevřel oči. Ráno jsme se budili s těžkou hlavou, večer podráždění, k smrti utahaní. Všechno jsme připisovali životnímu tempu, práci a u synů vyšším nárokům ve škole. A řešení byla klasika, prášek na spaní, prášek na bolest hlavy, prášek na migrénu. Tak jsem pořídila přístroj, a protože manžel je technik, sledovala jsem, co s ním čísla provedou. V první řadě nás oba měření velice nemile překvapilo. Hodnoty byly přes 2300 ppm. Přitom jsem se dočetla, že čerstvý vzduch má mít 400 a při 1500 jednotkách vás už začíná bolet hlava. Musím vám opravdu poděkovat, s vámi jsem zvítězila. Manžel to vzal jak jinak, než technicky. Změřili jsme místnosti a začali jsme pracovat na dostatečné výměně čerstvého vzduchu. Zde je několik naměřených čísel. Nejedná se o průměry, berte to jako příklad a musím upozornit, že nejsme kuřáci ani nemáme krbová kamna:

Obývací pokoj - 4 lidé poslední výměna vzduchu 18:00, stav CO2 ve 22:00 2354 ppm
Pokoj syna - 1 člověk poslední výměna vzduchu 20:00, stav CO2 v 7:30 ráno 2039 ppm
Kuchyně 4x5 m se sníženým stropem - návštěva 5 lidí poslední výměna vzduchu 13:00, stav v 15:00 2890 ppm
Venkovní čerstvý vzduch ve stejnou dobu 420-560 ppm !!!

Od té doby doporučuji všem a jsem přesvědčená, že to byla jedna z nejlepších věcí, co jsme pro naše zdraví udělali. Manžel konečně uznal, že i on se cítí o mnoho lépe, a to už ani nemluvím o spotřebě prášků na bolest hlavy. Děkuji velice za podněty, zdraví máme jen jedno a nyní mám pocit, že ho konečně držím ve svých rukou.  Co mám udělat, když chci ochránit své zdraví, zdraví svých blízkých, získat bonusy a koupit CO2 skener?


Investujte pár minut svého času do svého zdraví, objednejte si Vám vyhovující CO2 skener
a navíc získejte tyto bonusy!


OBJEDNÁVKA ZDE

Akce platí do 22.7.2019

0

CO2 skener 300: vyprodán
CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
CO2 skener 500: vyprodán
CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,-
Uvedené ceny zahrnují DPH.

+

0

V době, kdy musíte leckde platit dokonce za osobní odběr na pobočce, jdeme proti proudu. Platí pouze pro Českou republiku.

+

0

Cestovní manikura zdarma.

Úvod CO2 skener

Kontakt

zákaznická podpora

pondělí až pátek 8:00 - 16:00

email: prodej@wellnessair.cz

tel: 567 225 419
fax: 567 225 495

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek emailem zdarma:

Přihlásit k odběru

Najdete nás online na

Wellness Air na Facebooku   Wellness Air na Youtube  Wellness Air na Google+  Wellness Air na Twitteru

Sledujte nás na Facebooku