Wellness Air | CO, CO2 a radon skenery

Potřebujete poradit? Volejte 567 225 419, po - pá 8:00 - 16:00

0Jak rychle odstranit bolest hlavy, osvěžit mysl a lépe pracovat?


Právě v okamžiku, kdy bychom měli nejvíce poslouchat, se nám chce spát. Hlava bolí a vzduch v místnosti se zdá být hustý jako polévka.


Káva na krátký čas pomůže, ale ne nadlouho. Delší porada je utrpení pro všechny. Problémy se těžko řeší, nikdo nemá žádné nápady. Proč je to tak? Jak zajistit, abychom po celou dobu jednání byli svěží, koncentrovaní a odpočatí? Jak znovu získat nápady a rozjet mozek na vysoké obrátky? Jde to vůbec?0

Co zjistíte na této stránce?

  • Jak během několika minut odstranit bolesti hlavy, malátnost a zvýšit koncentraci na poradách a obchodních jednáních
  • Jak zjistit skutečný stav věcí
  • Jaká jsou rizika dlouhodobého pobytu v místnosti se špatným vzduchem
  • Co je CO2 skener a jak si ho poříditCo říkají odborníci?

Stavebnictvi3000.cz:

 Vydechovaný vzduch obsahuje přibližně 4 objemová procenta oxidu uhličitého CO2 (40 000 ppmv), zatímco venkovní vzduch jen 0,04 procenta (400 ppmv). I když je člověk v klidu doma, vydýchá za 24 hodin přes kilogram CO2. Delší pobyt v nevětrané místnosti může vést ke chronickým zdravotním potížím zvaným syndrom nemocných budov, řidčeji až k udušení. 

Naši mediální partneři:

00Příběh pana Richarda pro ty, co vynechali video výše


Ing. Holeček pracuje jako obchodní ředitel společnosti čítající 137 lidí. Jsou zaměřeni na výrobu a montáž oken a proto mají 30 členný obchodní tým. Porady s obchodníky probíhají v několika vlnách a každá obsahuje kromě informační části také část o nových produktech a trénink vyjednávacích dovedností. Den s poradou je velmi náročný a často také dlouhý. Ke konci jsou všichni poměrně utahaní zvláště ve chvílích, když mají začít trénovat, jak správně jednat s klienty a jak jim představit nové věci.

Pan Ing. Holeček doslova říká: „atmosféra byla vždycky doslova hustá, museli jsme dát delší přestávku a ani potom se lidi dostatečně nesoustředili. Když jsem potřeboval nové nápady, tak jsem musel brainstorming dělat ráno, ale to se vždycky nehodilo. Za den jsme vypili snad cisternu kafe a slovo coffee break už jsem nemohl ani slyšet. Potom jsem náhodou narazil na wellness air a CO2 skener a od té doby máme v každé zasedačce přístroj. Fantastické je, že změnu cítíte ihned. Dokonce vidíte, jak je třeba větrat a po jakou dobu. Zjistili jsme, že do té doby jsme větrali velmi krátce, nedostatečně. Výsledky se také dostavily. Porady jsou samozřejmě pořád nabité, ale už nebolí hlava a jsme svěží. Doporučuji všem.“

Jaká jsou rizika pobytu v místnosti v závislosti na koncentraci CO2?koncentrace CO2 naměřená skenerem


kvalita vzduchu


příznaky

400 – 700 ppm výborná -
700 – 1 000 ppm dobrá -
1000 – 1 400 ppm zhoršená - větrání doporučeno únava a snižování koncentrace
nad 1 400 ppm velmi špatná - okamžité větrání nutné otupělost, bolesti hlavy
1500 ppm nevyhovující maximální přípustný limit koncentrace CO2 v pobytové místnosti dle vyhlášky č. 20/2012 Sb.0

Objednejte za akční ceny CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
nebo CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,- hned teď!


OBJEDNÁVKA ZDE


Jaké mají zkušenosti ostatní?

Karel Machač, Sales director:

 Přístroj jsem zkoušel asi týden a výsledky mě dostaly. Věděl jsem, že potřebujeme větrat, ale netušil jsem jak hodně. Dnes už vím. Určitě si ho koupím nastálo a to jak do kanceláře, tak domů. 

Jiří Tleskač, manažer:

 Podle mého názoru dobrá věc. Není to nic drahého, co by si firma nemohla dovolit. Dostatečně jsme nevětrali, dalo nám to vynikající zpětnou vazbu. V naší práci potřebujeme nové nápady a Wellness Air CO2 nám pomáhá v tom je neustále mít. 

Ilona Špejtková, marketingová manažerka:

 Vyzkoušela jsem ho v práci a jsem nadšená. Vnímám poměrně citlivě kvalitu vzduchu a porady pro mě byly doslova peklo. Vyzkoušela jsem měření i doma v kuchyni a další překvapení. Mám plynový sporák a během vaření koncentrace vylétla tak, že jsem dvakrát musela vyvětrat. 

Jiří Matoušek, obchodní ředitel:

 Přístroj jsme pořídili a to hned v několika kusech. Příjemné je, že nemusíte čekat hodiny, než něco ukáže. Reakce je okamžitá. Překvapilo mě, že i vzduch, co nám pocitově připadal v pořádku, byl vysoce kontaminovaný CO2 a jeho koncentrace byla nad 1500 ppm. CO2 skener bych doporučil všem. 


0Získejte bonus - cestovní manikúru zcela zdarma!


Získejte šestidílnou cestovní manikúru v uzavíratelném pouzdře.

Exkluzivně pro zákazníky Wellness Air! 149,- Kč
Co nabízí CO2 skenery Wellness Air?

1.  Okamžitě začínáte problém monitorovat
Získáte přesný přehled o kvalitě vzduchu v kanceláři. Zařízení vám ukáže aktuální úroveň oxidu uhličitého (CO2) ve vašem okolí. Není snadné udržovat čerstvý vzduch v místnosti, pokud neznáte jeho aktuální kvalitu.

2.  Neustálá ochrana
Před opakující se situací s vydýchaným vzduchem vás ochrání zabudovaný alarm. U některých modelů je doplněn ještě symboly nebo barevným ozářením displeje. Už se vám tedy nestane, že v místnosti stoupne koncentrace CO2 nad bezpečnou úroveň a vy to nepoznáte!

3.  Možnost stažení dat z přístroje a sledování průběhu hodnot v čase
Můžete sledovat, zda se větrací režim dodržuje tím, že snadno zkontrolujete data z přístroje. Jsou lidé, kteří nereagují ani na alarm a světelné výzvy. Průběh koncentrace CO2 hodnocený v delším časovém sledu ukáže, kdo větrá a kdo naopak ne.0

Objednejte za akční ceny CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
nebo CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,- hned teď!


OBJEDNÁVKA ZDE


Nejčastější dotazy v souvislosti s použitím CO2 skeneru v zasedacích místnostech a kancelářích

 Jak je přístroj velký, nebude v kanceláři překážet?

 V žádném případě. Dá se pohodlně postavit na stůl, je stabilní a zabírá jen minimum prostoru.

 Musí se nějak kalibrovat, kde má být ideálně umístěn?

 Přístroj se nemusí kalibrovat, ale je třeba minimálně jednou za týden místnost opravdu dobře vyvětrat nebo změřit přístrojem venku. Kalibrace se provádí automaticky na nejnižší naměřenou hodnotu.

 Dá se nějak změřit lepší výkon lidí?

 Pouze subjektivně nebo na základě výsledků. V naší společnosti přístroje sami používáme. V kancelářích a zasedacích místnostech se cítíme mnohem více svěží, lidé říkají, že také nejsou tak unavení.

 Má měření CO2 ještě nějakou další výhodu?

 Ano jistě. Díky tomu, že vyvětráte, dostanete z interiéru nejen oxid uhličitý, ale také další nebezpečné látky jako jsou organické výpary z nábytku, radon a upravíte také vlhkost vzduchu.0

Objednejte za akční ceny CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
nebo CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,- hned teď!


OBJEDNÁVKA ZDE


Jaromír Vaněk, HR director:

 Neustále přemýšlíte, jak zlepšit byznys. Koupili jsme nové tiskárny, obchodníci dostali tablety, máme LCD obrazovky v každé zasedací místnosti. Měřit kvalitu vzduchu nás ale nenapadlo. Přitom je to jednoduché a má to smysl. Uvědomili jsme si, že až nyní je prostředí pro práci dokonalé. Děkujeme za dobrý tip. 

Juračka Adolf, vedoucí výroby:

 Určitě doporučuji pořídit. My jsme malá firma a máme jen pár zasedaček. Jsou pořád plné. Jít se radit „po někom“ bylo hodně nepříjemné. Teď je to jiné, vzduch je svěží a šetříme i čas. Nemusíme čekat. Nyní využíváme naše prostory na 100%. 

0Získejte bonus - poštovné a balné zdarma, akce do 22.7.2019


Je to tak, jako další bonus pro nakupující přinášíme poštovné a balné zdarma! V době, kdy musíte leckde platit dokonce za osobní odběr na pobočce, jdeme proti proudu. Navíc používáme spolehlivé kurýry (PPL), kteří se s Vámi předem dohodnou na termínu dodání.

Poštovné zdarma a komfortní dodání po celé ČR k tomu.
Dalších 129,- Kč gratis od Wellness Air.
Aktuální nabídka a porovnání parametrů CO2 skenerů Wellness Air

0
 
Skener doporučený pro domácnosti,
školní třídy a kanceláře
Se světelnou signalizací a jednoduchým ovládáním,
vhodný pro seniory
 
Rozsah CO2 měření
0 – 5.000 ppm
0 – 5.000 ppm
Přesnost měření CO2
+/- 75 ppm
+/- 60 ppm
Zvukový alarm
ano
ano
Světelný alarm
ano
ano
Podsvícení displeje
ne
ano
Relativní vlhkost
ano
ano
Teplota
ano
ano
Datum a čas
ne
ano
Akční cena
4.884,-
Vaše akční cena 3.875,-
Cena vč. DPH.
5.854.-
Vaše akční cena 4.683,-
Cena vč. DPH.

Ladislav Malina, PR & marketing director:

 My přístroje známe. Máme je už půl roku. Začínali jsme v zasedacích místnostech a na podzim nás čeká druhé kolo. Chceme vybavit každou kancelář. Přesvědčili jsme se, že měřit kvalitu vzduchu má význam. Pokud by se mě někdo zeptal, zda pořídit či nikoli, říkám jednoznačně ANO. 

René Grygor, vedoucí obchodního týmu:

 Vyzkoušeli jsme hned několik přístrojů od wellness air a nakonec jsme vybrali modely umístěné na zeď. Přišlo nám to jednodušší a navíc jsme také chtěli, aby se přístroje nedali odpojit a odnést. Dnes jsou pevnou součástí místností. Museli jsme naučit lidi větrat, ale šlo to snadno, protože okamžitě cítíte rozdíl. Je velký rozdíl, když jsou v místnosti 3 lidi nebo 10. Do té doby jsme nevěděli, zda je vzduch dobrý nebo ne. Doporučuji. Co mám udělat, když chci získat bonusy a koupit CO2 skener?


Investujte pár minut svého času, objednejte si Vám vyhovující CO2 skener
a navíc získejte tyto bonusy!


OBJEDNÁVKA ZDE

Akce platí do 22.7.2019

0

CO2 skener 300: vyprodán
CO2 skener 310: 4.884,- 3.875,-
CO2 skener 500: vyprodán
CO2 skener 700: 5.854.- 4.683,-
Uvedené ceny zahrnují DPH.

+

0

V době, kdy musíte leckde platit dokonce za osobní odběr na pobočce, jdeme proti proudu. Platí pouze pro Českou republiku.

+

0

Cestovní manikura zdarma.

Úvod CO2 skener s rekuperací

Kontakt

zákaznická podpora

pondělí až pátek 8:00 - 16:00

email: prodej@wellnessair.cz

tel: 567 225 419
fax: 567 225 495

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek emailem zdarma:

Přihlásit k odběru

Najdete nás online na

Wellness Air na Facebooku   Wellness Air na Youtube  Wellness Air na Google+  Wellness Air na Twitteru

Sledujte nás na Facebooku